Aktualności

Fundusze unijne na rozwój mikro przedsiębiorstw

2012-04-12

Bank Gospodarstwa Krajowego jako Menadzer Łódzkiego Regionalnego Funduszu Powierniczego, realizujacy na terenie województwa łódzkiego Inicjatywę JEREMIE serdecznie zaprasza na konferencję:
Giełda produktów finansowych -JEREMIE w Łodzi jako alternatywa finansowania łódzkich mikro, małych i średnich przedsiebiorstw w ramach środków unijnych.
Konferencja odbedzie sie 26.04.2012r. w godzinach 12.00-16.00 w hotelu ANDEL`S (ul.Ogrodowa 17, Łódź).
Spotkanie kierowane jest do przedsiębiorców którzy poszukują na terenie województwa łódzkiego alternatywnych źródeł finansowania swojej działalności.
Celem konferencji jest zaprezentowanie przedsiebiorcom możliwości wsparcia dzięki środkom oferowanym w ramach inicjatywy JEREMIE oraz wymiana doświadczeń z tymi podmiotami, które już skorzystały ze zwrotnej formy finansowania działalności.
Konferencję otworzy uroczyście Marszałek Województwa Łódzkiego, zaś spotkanie poprowadzi Pan Tomasz Boruszczak - dziennikarz TVP Łódź. Udział w konferencji jest bezpłatny.
Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów:
42 634 57 80 lub 22 599 81 07 (30) oraz na stronie www.jeremie.com.pl na której umieszczony jest formularz zgłoszeniowy do udziału w konferencji.

Powrót